Sultaniye Çekici

sultaniye çekici firmamızın sultaniye oto kurtarıcı , sultaniye yol yardım ve sultaniye en yakın çekici hizmetleri için 7/24 iletişime geçin .
sultaniye çekici hizmetleri

Sultaniye Çekici

Sultaniye Çekici firması Sultaniye yol yardım , Sultaniye oto kurtarıcı ve Sultaniye En Yakın Çekici olarak kurulmuş olduğumuz günden bugüne kadar her yolda kalma öykülerini istisnasız mutlu sona kavuşturduk. Çünkü bizim işimiz gereği yolda kalmış olan her vatandaşa yardımcı olmamız gerekmektedir. Bu nedenle de işimize 4 elle sarılıyoruz. Bunun en önemli nedeni ise müşterilerimizin bize olan güveni ve güler yüzüdür. Onlar sayesinde işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz.

Sultaniye Oto Çekici

30 yıldır yol yardımı ve kurtarma konusunda vatandaşlarımızın hemen hemen hepsine her zaman yardımcı olmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız ve bundan büyük gurur duymaktayız. Yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve yetenekli çalışanlar sayesinde ortaya her zaman başarılı bir tablo çıkmış ve birçok hayat kurtarılmıştır.

Sultaniye En Yakın Çekici

Neredeyse 30 yılı aşkın sektörde profesyonel şekilde oto kurtarma ve yol yardımı aynı zamanda da çekici hizmetlerini başarılı şekilde sunmaktayız. Sultaniye çekici ile koordineli çalışmalar sonucunda alınan her iş başarılı bir şekilde teslim edilmektedir. Bu başarının temelinde yatan en önemli şeylerden birisi tecrübe iken diğeri ise çalışanlarımızın koordineli, düzenli ve hızlı şekilde çalışıyor olmasıdır. Verdiğimiz hizmetler ise şunlardır:

Sultaniye çekici tarafından verilen hizmetler şunlardır:

  • Yolar yardım hizmeti
  • En yakın çekici hizmeti
  • En uygun çekici hizmeti
  • Motosiklet çekici hizmeti
  • Tekne taşıma ve çekici hizmeti

Saymış olduğumuz bu hizmetleri vatandaşlarımıza en başarılı şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Gelişen teknolojimiz sayesinde hemen hemen her yere yetişmeye çalışıyoruz.

Sultaniye Yol Yardım

Yolda yaşanılan en büyük sorunlardan biri yolda arabamızın arızalanması durumudur. Eğer aracımızın arızasını yapamıyorsak en kısa şekilde çekici çağırmamız gerekmektedir. Yol yardım hizmetlerimizin arasında lastik değişimi gelen servis işlemleri arasında önemli bir yere sahiptir. Aracınızın kilitli kalması durumunda ise çilingir hizmeti gelmektedir.

Yakıtı bitmiş olan araçlara da hemen yakıt ikmali yapılmaktadır. Tüm saymış olduğumuz hizmetler yol yardımı içerisine dahil olup aynı zamanda hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Araç çekilecekse aracın durumuna göre çekilme işlemi değişiklik göstermektedir. İster vinçli isterseniz halat ile aracınızı çekme işlemi gerçekleştirilmektedir. Yolculuk sırasında lastik patlaması nedeni ile yolda kaldıysanız lastik değişiminiz anında gerçekleştirilir.

Sultaniye En Uygun Çekici

Müşterilerimize olan bağlılığımızdan dolayı üst derecede kalite ve hizmet sunmayı arz ederiz. Tecrübelerimiz ve kullanmış olduğumuz son teknoloji sayesinde siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Sultaniye çekici ile aracınız nerede olursa olsun yolda kaldığı takdirde olduğunuz yere en yakın olan şubemiz ya da araçlarımız aracılığı ile işlemleriniz hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizi en kısa zaman içerisinde yola çıkmak tekrar hazırlıyoruz.

Çekme işlemi gerçekleştirirken hızlı ve dikkatli şekilde işimizi yapmaktayız. Bu sayede endişe duyacağınız hiçbir şey olmasına gerek yoktur. Ayrıca araç çekim işlemlerinde fiyatlarımızda siz değerli müşterilerimiz için oldukça uygundur.

Sultaniye Oto Kurtarıcı

Bu hizmet Sultaniye çekici sayesinde araçlarınızın çekim işlemleri oldukça kolay yapılmaktadır. Burada iki farklı sistem söz konusu olmaktadır. Bunlardan birincisi ise çekim işlemi gerçekleştirilecek olan aracın üzerinde yer alan özel mekanizma yardımı ile yapılan araç çekme işlemidir.

Bu işlemde, taşıtın altında bulunan iki kol uzman personellerimiz tarafında çekilecek olan aracın alt kısmına yerleştirilir. Daha sonra tam kavraması için araç yukarı kaldırılır. Ardından çekici aracın arkasına özenli ve dikkatli bir biçimde yerleştirilir. Aracın düşmemesini sağlamak amacıyla halat kullanarak aracın sabitlenmesi sağlanır.

Diğer bir yöntem ise halatlı sistemdir. Bu yöntemde ise aracın rampa bölümü aktif hale getirilir. Araç rampadan yükseleceği için yolda kalan araç halat yardımı ile bağlanarak kaldırılır. Bu işlem sırasında şoför aracın başına geçerek vitesi boşa alır. Aracın boşta olması aracı daha kolay yerleştirmeyi sağlar. İşlem tamamlanır ve takılmış olan rampalar tekrar kaldırılır. Araç çekme işlemi uygun biçimde tamamlanmış olur.

Sultaniye Motosiklet Çekici

Motosiklet çekmek içinse özel taşıtlarımız mevcuttur. Bu yüzden her türlü motosiklet çekimi söz konusudur. Burada ise bir kısmı açık olan bir kısmı kapalı olan araçlar hizmet vermektedir. Seçim yaparken dikkat edilen şey ise hava durumunun nasıl olduğudur. Buna göre yine motosikletin ilk kısmı rampa yardımı ile aktif hale getirilir. Bunun nedeni ise motosikletin araca kolay bir şekilde çekilmesidir. Bunun ardından arızalı olan motosikletin ön tekerleklerine halat bağlanır. Kopma riski hemen hemen hiç olmayan bu halat sayesinde güvenli bir biçimde araç çekici kamyonun kasasına taşınır. Taşınma işlemi bir tuş sayesinde otomatik olarak gerçekleştirilir ve araç hiç zarar görmez. Kasa kısmında bulunan özel bir mekanizma sayesinde motosiklet kasaya çıkar çıkmaz sabitlenir ve herhangi bir yere yatmaz.

Sultaniye‘de Araç Çekici

Sultaniye çekici ile araç taşıma ve çekici hizmetleri kurulmuş olduğumuz günden bu yana neredeyse 30 yıl boyunca kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sultaniye yol yardım , Sultaniye oto kurtarıcı , Sultaniye en yakın çekici ve Araç taşıma hizmetimiz ise şöyledir. İlk olarak aracınızın nerede olduğu ve arıza nedeni öğrenilir. Daha sonra uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından aracınız güvenli bir biçimde olduğu yerden çekilir.

Hizmet Bölgelerimiz

Çatalca Çekici sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz .