Hakkımızda

esenyurt cekici hakkımızda
hakkimizda

Hakkımızda

Firma olarak hakkımızda , araç sahiplerinin yolda kalma süreçlerini yakından takip etmekteyiz. Kurulduğumuz günden beri kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet sunmanın haklı gurunu yaşamaktayız. İşimizin prensipleri doğrultusunda hareket ederek sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakın takip ediyoruz. Hizmet kapsamı dahilinde araç çekici, oto kurtarma ve yol yardım çalışmalarını üstlenmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren faaliyetlerimizde yolda kalan tüm araç sahiplerinin istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermekteyiz.Herhangi bir nedenden ötürü yolda kalan araçların bakım ve onarım desteklerine kısa sürede kaliteli hizmet sağlanması, müşterilerimiz ile firmamız arasındaki bağları güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu durumun bilinciyle hareket ederek tamamladığımız çalışmalarda araç sahiplerinin mağduriyetlerinin giderilmesi amaçlanmaktadır.

Yol Yardım ve Kurtarma Çalışmalarımız

Araç sahiplerinin zor zamanlarında hazırda bekleyerek tam destek sağlamaktadır. Yılların deneyimi ve tecrübesiyle sektörde belli bir pay edinen firmamız, geniş ulaşım ağı ve profesyonel hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Araç sahiplerinin beklenmedik anlarda başlarına gelen sorunların en kısa sürede çözüme ulaştırılması adına gerekli destekleri sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her işte profesyonelliği ve kaliteyi elden bırakmayarak kıymetli müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmanın onurunu yaşamaktayız. Büyük bir özveriyle çalışarak her desteğin araç sahipleri için olan değerini bilerek çalışmaya devam ediyoruz. Bizi tercih eden araç sahiplerinin hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeleri için her geçen gün çalışmalarımızı yoğunlaştırmaktayız.

Güler yüzlü ve Donanımlı Ekibimiz

Firma olarak hizmetlerimiz kapsamında profesyonelliği ön planda tutarak oto kurtarma, araç çekme ve yol yardım taleplerine tam destek sağlarız. Güvenilir bir firma olarak yaptığımız her proje ve iş bazında müşterilerimizin beğenisini kazanacak onurlu çalışmalara imza atıyoruz. Sunduğumuz her hizmette profesyonel yaklaşım sergileyerek dürüst ve güvenilir işleri temel alıyoruz. Müşterilerimizin yaşadıkları zorluklarda mağdur olmamaları için gerekli tedbir ve önlemlere karşı hazırlıklı olmanın bilincinde faaliyetlerimize devam ediyor, çalışma prensipleri doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Organize çalışma sistemlerimiz ve üstün teknolojili ekipmanlarımız ile tüm hizmetlerimizde sektördeki imkanların en iyi şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Çalışanlarımızın koordineli çalışma sistemlerinin ve müşterilerimizin arasındaki iletişimin güçlenmesi için iş ahlakına sahip eğitimli bireylerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak için internet sitemiz, müşteri temsilcilerimiz veya WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuruluş Amacımız

Yolda kalan tüm araçlara destek sağlamak amacıyla kurulan firmamız, bu alandaki hizmetlerinde zamanın müşterilerimize olan değerini bilerek hareket etmektedir. Sektörde adından sıklıkla söz ettiren firma olarak gece gündüz ayırt etmeksizin hizmet verebilmek için fedakâr ve güvenilir ekiplerle çalışmanın bilincindedir. Ekip arkadaşlarımızın esnek çalışma saatleri ve güler yüzlü çalışma prensipleri sayesinde sektörde hak ettiğimiz yerde bulunmaktayız. Araç donanımları ve motor aksamları hakkında genel bir bilgi birikimine sahip çalışanlarımız, yılların eğitimi ve tecrübesiyle farklı model ve kapasitedeki taşıtların kurtarılmasına yardımcı olmaktadır. Sektördeki gelişmeler ve yenilikler hakkında çalışanlarımızı bilgilendirmek amacıyla gerekli eğitimler, iş sağlığı ve güvenliği sertifikasyonları ile desteklemekteyiz. Destek taleplerinizde büyük bir titizlikle hareket eden ekiplerimiz, dinamik ve donanımlı yapıları sayesinde her çalışmada profesyonel işçiliğe imza atmaktadır. Siz de yolda kaldığınız her vakit kesintisiz hizmet sunan firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edilebilirsiniz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm yol yardım ve çekici taleplerinde hızlı ve pratik bir şekilde harekete geçerek tam donanımlı hizmet sağlanmasına yönelik ciddiyete ve dürüstlüğe imza atmaktayız. Sektördeki ihtiyaçlar dolayısıyla çalışmalarımızda koordineli hareket etmenin bilincinde olarak firmamızla iletişime geçen araç sahiplerinin istek ve beklentilerinin karşılanması sağlanmaktadır. Haftanın her saati destek sağlayan ekiplerimizle birlikte resmî tatillerde, özel günlerde, bayramlarda ve hafta sonları da dahil olmak üzere hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Firmamız Hakkında

Hakkımızda : Yolda kalan araç sahiplerinin çekici ve kurtarma taleplerinde ekip ruhuyla hareket ederek problemlere karşı akılcı ve kesin yaklaşımlarda bulunuyoruz. 7/24 kesintisiz çalışma saatlerimiz sayesinde her araç çekme, yol yardım ve oto kurtarma taleplerine tam destek sağlarız. Deneyimli ve işinin ehli araç sürücülerimiz, müşteri temsilcilerimiz ve servis ustalarımızla yardıma ihtiyacı olan araç sahiplerinin problemlerine gerçekçi ve net çözümler sunuyoruz. Araç sahiplerinin taleplerini servis çalışanlarına ve sürücülere kısa sürede ileten müşteri temsilcilerimiz, profesyonel ve seri çalışma prensibine sahiptir. Sunduğumuz hizmetler sonucunda bizimle iletişime geçen müşterilerimizin olumlu dönüşleri, firmamızın itibar sahibi olmasında etkili bir rol oynar.

Misyonumuz

Yenilikçi ve modern hizmet anlayışına sahip firmamız, sektördeki teknolojileri ve akımları yakından takip ederek müşterilerimizin taleplerine daha kaliteli ve hızlı bir şekilde cevap verebilmek için kendini sürekli geliştirir. Başarılı işlere imza atabilmek ve araç sahiplerinin değerli zamanlarını meşgul etmemek adına iş kapasitemizi genişletmeyi hedefliyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırarak maddi ve manevi açıdan mağduriyet yaşamamaları için gerekli çalışmaları üstleniyor, bu amaçlar doğrultusunda hizmet verebilmek için canla başla mücadele ediyoruz. Zorlu mevsim koşullarına ve dünya çapındaki problemlere rağmen çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Kuruluş aşamasından günümüze kadar değerlerine ve amacına tümüyle bağlı olan firmamız, çalışmalarında ilklere imza atmaktadır. Her alandaki üstün hizmet anlayışımız ve zorluklara karşı göğüs geren yapımız sayesinde sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Çekici sektöründe iz bırakan faaliyetlere imza atarak iş kapasitemizi genişleterek bu alanda daha geniş bir kitleye hitap edebilmeyi amaçlıyoruz. Kaliteli ve güvenilir işçiliğimiz karşılığında müşteri sayımızı artırmak için yeniliklere her daim açığız. Firma çalışanlarımız ve üstün hizmet anlayışımızla başarılı işlere imza atmak için çizgimizi ve gayemizi korumayı planlıyoruz. Çekici ve oto kurtarma çalışmalarımızdaki performansımızı insanların hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla sergilemekteyiz. Yardım talebinde bulunan araç sahiplerine hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak sektörde hak ettiğimiz yerde olmanın verdiği gururu yaşamaktayız .

Hizmet Bölgelerimiz

Dost Siteler

Çatalca Çekici