Hakkımızda

Esenyurt ÇekiciHakkımızda

İstanbul Çekici kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışı ile sektörde yer edinmiştir.  Sektörde farkımızı yaratmak esas asli gayemizdir. Bu noktada en büyük yardımcımız üstün iş ahlakı, samimiyeti ve dürüst çalışma  bilincimizdir. İhtiyaç duymanız halinde bizlerle iletişim kurarak yol yardım, oto çekici, oto kurtarıcı, araç kurtarıcı, akü takviyesi, benzin takviyesi, yağ takviyesi hizmetlerimizden faydalanmanızı temenni ediyoruz.

Haftanın her günü 7/24 zaman esasına uygun olarak gelip sizi kaldığınız yerden alıp, dilediğiniz yere çekiyoruz. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak; müşterilerimize ucuz, hızlı, güvenilir, kaliteli ve sorunsuz ulaşım sağlamaktır.  Misyonumuz yollarda tek bir araç kalmayana kadar sizlere yardımcı olmak ve bunu yaparken tek bir gün bile iş enerjimiziden eksiltmemek. Bizlere günün her saati, 7 gün 24 saat olmak üzere ulaşabilirsiniz. İstanbul Oto Kurtarıcı her daim güven timsali olmaya devam edecek.

Esenyurt Oto Çekici

İstanbul Esenyurt'un her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak...

×
WhatsApp İletişim