Esenyurt Oto Kurtarıcı

Esenyurt Çekici

Esenyurt Oto Kurtarıcı Yol Asistanınız

 

Esenyurt Oto Kurtarıcı olarak Esenyurt'un neresinde olursanız olun sizlere 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.  Yolda kaldınız ve İstanbul Çekiciye mi ulaştınız? Artık rahat bir nefes alın.  

 

Esenyurt Oto Kurtarıcı Anında Hizmet

 

esenyurt  oto çekici, dağ yolu, bozuk araba ve yerde oturan adam

 

Esenyurt yol yardım hizmeti isterseniz önce siz bizi arıyorsunuz, sonra biz sizi buluyoruz. İstanbul Çekici , Esenyurt Oto Kurtarıcı Hizmetini  size en uygun şekilde sunuyor.

Bizce yapılan işin kalitesini belirleyen unsur tamamen müşteri memnuniyetinden geçer.Bizim standartlarımızın farklı olmasının sebebi kendimizi müşterilerimizin yerinde görüp hizmet kriterlerimizi buna göre belirlememizdir. Mağduriyet durumlarını en aza indirmek hatta çoğu durumda ortadan kaldırmak için senaryolar yazıp o senaryoların çözümlerini henüz hizmeti size sunmadan önce planlamaktayız.Bu durum bize yaptığımız her işte, bizi doğru yoldan saptırmadan başarıyı elde etme ve sizlere en iyi hizmeti sunma olanağı vermektedir.Unutmayın ki başarı tesadüf değil; Çok Çalışmanın eseridir...

 

esenyurt oto kurtarıcı siyah arabayı kurtarıyor

 

esenyurt oto kurtarıcı sport aracı yoldan çekiyor

 

esenyurt oto kurtarıcı otoyolda kalan araca yol yardım hizmeti sunuyor

 

Sektördeki üstün bilgi, beceri ve tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalamaya devam edeceğiz.

Tüm hizmetlerimizden haftanın her günü, bayram, yağmur, çamur fark etmeksizin bizi hemen arayın. Siz nerede kalırsanız biz oradayız.  Ekibimizden yanınıza gelen personel arkadaşımız yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizin aracınızı olduğu yerden alarak istediğiniz servise ya da en yakın servise götürmek üzere sizin eşliğinizde yola çıkacaktır.

 

Adres: Üçevler Mah. 911. Sok. A3. Apt. No:4G/93 Esenyurt, İstanbul

Gsm: 0532 542 51 04 - 0543 686 81 17

E-Mail: infoe-posta ikon @alsancakotoyolyardim.com

E-Mail: caneralsancakotoyolyardim.com

Çalışma Saatleri

7/24

Esenyurt Oto Çekici

İstanbul Esenyurt'un her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak...

×
WhatsApp İletişim