Büyükçekmece Çekici

Esenyurt Çekici

Büyükçekmece Çekici Yol Asistanınız

 

Büyükçekmece Çekici olarak Büyükçekmecede nerde olursanız olun sizlere En Yakın Çekici Ve Uygun  7/24 Oto yol yardım hizmeti vermekteyiz  İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Büyükçekmece'de de İstanbul Çekici avantajını sizlere sunuyoruz. Geriye kalan, sizin bizi tercih etmeniz.

 

Büyükçekmece Çekici Yollardan Çekip Kurtarıyor!

 

büyükçekmece çekici, yol yardım arayan yolcular

 

Büyükçekmecede yol yardım hizmeti isterseniz önce siz bizi arıyorsunuz, sonra biz sizi buluyoruz. İstanbul Çekici , Büyükçekmece Çekici Hizmetini  size en iyi şekilde sağlıyor.

Araç farketmeksizin seyahat halinde iken olumsuz anlar yaşamamız  normal bir durum. Ancak bizi bulduğunuza göre olumsuz bir durumla karşı karşıya değilsiniz. İstanbul'un bir çok ilçesine hizmet veren bir araç çekici firması olarak aradığınız anda harekete geçiyoruz. Bizce yapılan işin kalitesini belirleyen unsur tamamen müşteri memnuniyetinden geçer.Bizim standartlarımızın farklı olmasının sebebi kendimizi müşterilerimizin yerinde görüp hizmet kriterlerimizi buna göre belirlememizdir. Mağduriyet durumlarını en aza indirmek hatta çoğu durumda ortadan kaldırmak için senaryolar yazıp o senaryoların çözümlerini henüz hizmeti size sunmadan önce planlamaktayız.Bu durum bize yaptığımız her işte, bizi doğru yoldan saptırmadan başarıyı elde etme ve sizlere en iyi hizmeti sunma olanağı vermektedir.Unutmayın ki başarı tesadüf değil; Çok Çalışmanın eseridir...

Sektördeki üstün bilgi, beceri ve tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalamaya devam edeceğiz.

Tüm hizmetlerimizden haftanın her günü, bayram, yağmur, çamur fark etmeksizin bizi hemen arayın. Siz nerede kalırsanız biz oradayız.  Ekibimizden yanınıza gelen personel arkadaşımız yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizin aracınızı olduğu yerden alarak istediğiniz servise ya da en yakın servise götürmek üzere sizin eşliğinizde yola çıkacaktır.

 

Adres: Üçevler Mah. 911. Sok. A3. Apt. No:4G/93 Esenyurt, İstanbul

Gsm: 0532 542 51 04 - 0543 686 81 17

E-Mail: infoe-posta ikon @alsancakotoyolyardim.com

E-Mail: caneralsancakotoyolyardim.com

Çalışma Saatleri

7/24 Büyükçemece En Yakın Oto Çekici - Yol Yardım

Esenyurt Oto Çekici

İstanbul Esenyurt'un her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak...

×
WhatsApp İletişim