Beylikdüzü Çekici

Esenyurt Çekici

Beylikdüzü Çekici Yol Yardımı

 

Beylikdüzü Çekici olarak Beylikdüzünde nerde olursanız olun sizlere En Uygun , Yakın  7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.  Kamyon, tır, otomobil, otobüs, minibüs gibi araçlarınız yolda kaldığında ivedi bir şekilde harekete geçiyoruz. Sadece beylikdüzü değil! İstanbul 'un herhangi bir noktasında kalırsanız biz sizi kurtarırız. 

 

Beylikdüzü Oto Çekici Kurtarıcı Servisi

 

beylikdüzü çekici, arabası bozulan yolcular

 

Beylikdüzü'nde mahsur mu kaldınız? Siz canınızı sıkmayın. Beylikdüzü En Yakın Çekici Hizmetini  size en iyi şekilde sağlıyor.

Araç farketmeksizin seyahat halinde iken olumsuz anlar yaşamamız  normal bir durum. Ancak bizi bulduğunuza göre olumsuz bir durumla karşı karşıya değilsiniz. İstanbul'un bir çok ilçesine hizmet veren bir araç çekici firması olarak aradığınız anda harekete geçiyoruz. Yaşadığınız zorluğu biliyoruz ve sizi çok iyi anlıyoruz.

Sektördeki üstün bilgi, beceri ve tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalamaya devam edeceğiz.

Tüm hizmetlerimizden haftanın her günü, bayram, yağmur, çamur fark etmeksizin bizi hemen arayın. Siz nerede kalırsanız biz oradayız.  Ekibimizden yanınıza gelen personel arkadaşımız yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizin aracınızı olduğu yerden alarak istediğiniz servise ya da en yakın servise götürmek üzere sizin eşliğinizde yola çıkacaktır.

 

Adres: Üçevler Mah. 911. Sok. A3. Apt. No:4G/93 Esenyurt, İstanbul

Gsm: 0532 542 51 04 - 0543 686 81 17

E-Mail: infoe-posta ikon @alsancakotoyolyardim.com

E-Mail: caneralsancakotoyolyardim.com

Çalışma Saatleri

7/24 Beylikdüzü Çekici , Yol Yardım , Oto Kurtarma

Esenyurt Oto Çekici

İstanbul Esenyurt'un her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak...

×
WhatsApp İletişim