Beylikdüzü Oto Kurtarıcı

Esenyurt Çekici

Beylikdüzü Oto Kurtarıcı Yol Yardımı

 

Beylikdüzü Oto Kurtarıcı olarak Beylikdüzü'nün neresinde olursanız olun sizlere 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.  Kamyon, tır, otomobil, otobüs, minibüs gibi araçlarınız yolda kaldığında ivedi bir şekilde harekete geçiyoruz. Sadece beylikdüzü değil! İstanbul'un herhangi bir noktasında kalırsanız biz sizi kurtarırız. 

 

Beylikdüzü Oto Kurtarıcı Servisi

 

beylikdüzü kurtarıcı yol, araba, kadın ve ağaçlar,orman

 

Beylikdüzü'nde mahsur mu kaldınız? Siz canınızı sıkmayın. İstanbul Çekici , Beylikdüzü Oto Kurtarıcı Hizmetini  size en iyi şekilde sağlıyor.

Araç farketmeksizin seyahat halinde iken olumsuz anlar yaşamamız  normal bir durum. Ancak bizi bulduğunuza göre olumsuz bir durumla karşı karşıya değilsiniz. İstanbul'un bir çok ilçesine hizmet veren bir araç çekici firması olarak aradığınız anda harekete geçiyoruz. Yaşadığınız zorluğu biliyoruz ve sizi çok iyi anlıyoruz.

Sektördeki üstün bilgi, beceri ve tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalamaya devam edeceğiz.

 

beylikdüzü oto kurtarıcı mavi lüks otomobili kurtarıyor.

 

beylikdüzü oto kurtarıcı yolda kalan otomobili çekiciye yükledi

 

Tüm hizmetlerimizden haftanın her günü, bayram, yağmur, çamur fark etmeksizin bizi hemen arayın. Siz nerede kalırsanız biz oradayız.  Ekibimizden yanınıza gelen personel arkadaşımız yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizin aracınızı olduğu yerden alarak istediğiniz servise ya da en yakın servise götürmek üzere sizin eşliğinizde yola çıkacaktır.

 

beylikdüzü oto kurtarıcı gece servis aracını kurtarıyor.

 

Adres: Üçevler Mah. 911. Sok. A3. Apt. No:4G/93 Esenyurt, İstanbul

Gsm: 0532 542 51 04 - 0543 686 81 17

E-Mail: infoe-posta ikon @alsancakotoyolyardim.com

E-Mail: caneralsancakotoyolyardim.com

Çalışma Saatleri

7/24

Esenyurt Oto Çekici

İstanbul Esenyurt'un her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak...

×
WhatsApp İletişim