Bahçeşehir Çekici

Esenyurt Çekici

Bahçeşehir Çekici Oto Çekicisi

 

Bahçeşehir Çekici olarak Bahçeşehir'in neresinde olursanız olun sizlere En Uygun Ve Yakın  7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz. Oto (araba) Kamyon, tır, otomobil, otobüs, minibüs gibi araçlarınız yolda kaldığında ivedi bir şekilde harekete geçiyoruz. Sadece Bahçeşehir değil! İstanbul'un herhangi bir noktasında siz kalırsanız biz sizi kurtarırız.

 

Bahçeşehir Oto Çekici -En Yakın  Araç Çekici

 

bahçeşehir çekici,bahçeşehir en yakın çekici , bahçeşehir oto yol yardım

Bahçeşehir Yol Yardım Hizmeti

Bahçeşehirde mahsur mu kaldınız? Siz canınızı sıkmayın. İstanbul Çekici , Bahçeşehir Çekici Hizmetini  size en iyi şekilde sağlıyor.

Araç farketmeksizin seyahat halinde iken olumsuz anlar yaşamamız  normal bir durum. Ancak bizi bulduğunuza göre olumsuz bir durumla karşı karşıya değilsiniz. Hemen arayın.

Sektördeki üstün bilgi, beceri ve tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalamaya devam edeceğiz.

Tüm hizmetlerimizden haftanın her günü, bayram, yağmur, çamur fark etmeksizin bizi hemen arayın. Siz nerede kalırsanız biz oradayız.  Ekibimizden yanınıza gelen personel arkadaşımız yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizin aracınızı olduğu yerden alarak istediğiniz servise ya da en yakın servise götürmek üzere sizin eşliğinizde yola çıkacaktır.

 

Adres: Üçevler Mah. 911. Sok. A3. Apt. No:4G/93 Esenyurt, İstanbul

Gsm: 0532 542 51 04 - 0543 686 81 17

E-Mail: infoe-posta ikon @alsancakotoyolyardim.com

E-Mail: caneralsancakotoyolyardim.com

Çalışma Saatleri

7/24 Bahçeşehir Oto Çekici

Esenyurt Oto Çekici

İstanbul Esenyurt'un her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak...

×
WhatsApp İletişim