Bahçeşehir Oto Kurtarıcı

Esenyurt Çekici

Bahçeşehir Oto Kurtarıcı 

 

Bahçeşehir Oto Kurtarıcı olarak Bahçeşehir'in neresinde olursanız olun sizlere 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.  Kamyon, tır, otomobil, otobüs, minibüs gibi araçlarınız yolda kaldığında ivedi bir şekilde harekete geçiyoruz. Sadece Bahçeşehir değil! İstanbul'un herhangi bir noktasında siz kalırsanız biz sizi kurtarırız.

 

Bahçeşehir Oto Kurtarıcı 7 x 24 Yol Yardım

 

bahçeşehir oto çekici, yüksek dağ, yol, bozuk araba ve yolda oturan adam

 

Bahçeşehirde mahsur mu kaldınız? Siz canınızı sıkmayın. İstanbul Çekici , Bahçeşehir Oto Kurtarıcı Hizmetini  size en iyi şekilde sağlıyor.

Araç farketmeksizin seyahat halinde iken olumsuz anlar yaşamamız  normal bir durum. Ancak bizi bulduğunuza göre olumsuz bir durumla karşı karşıya değilsiniz. Hemen arayın.

 

bahçeşehir oto kurtarıcı mavi otomobili kurtarıyor

 

Sektördeki üstün bilgi, beceri ve tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalamaya devam edeceğiz.

Tüm hizmetlerimizden haftanın her günü, bayram, yağmur, çamur fark etmeksizin bizi hemen arayın. Siz nerede kalırsanız biz oradayız.  Ekibimizden yanınıza gelen personel arkadaşımız yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizin aracınızı olduğu yerden alarak istediğiniz servise ya da en yakın servise götürmek üzere sizin eşliğinizde yola çıkacaktır.

 

bahçeşehir oto kurtarıcı siyah minübüs kurtarıyor

 

Adres: Üçevler Mah. 911. Sok. A3. Apt. No:4G/93 Esenyurt, İstanbul

Gsm: 0532 542 51 04 - 0543 686 81 17

E-Mail: infoe-posta ikon @alsancakotoyolyardim.com

E-Mail: caneralsancakotoyolyardim.com

Çalışma Saatleri

7/24

 

Esenyurt Oto Çekici

İstanbul Esenyurt'un her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak...

×
WhatsApp İletişim